Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

23. Świąteczne dekoracje ruszyły...

No i grudzień się rozpoczął... Do świąt coraz mniej dni... Wszystkich opanowało przygotowanie świątecznych dekoracji. Mimo iż zarzekałam się, że w tym roku nie zrobię nic świątecznego to obserwując te wszystkie śliczności na facebooku skusiłam się. Zrobiłam kilka bombek metodą karczochową, no i złapałam za szydełko, którego nie miałam w reku od podstawówki, by spróbować zrobić gwiazdki.. Muszę przyznać, że udało się i pierwsze już są, co mnie niezmiernie cieszy.. Może przekonam się do szydełka - kto wie.. Ale krzyżyków i tak nie zdradzę. Nie ma mowy :)
Skoro o krzyżykach to pierwszy obrazek świąteczny powstał już dawno, bo moja koleżanka zakochała się we wzorze Mikołaja a ja, jak to ja złapałam za kanwę i mulinę i w ciągu jednego tygodnia jej wydziergałam słodkiego grubaska w czerwonym kubraczku :)
4 komentarze :

 1. Grudzień to i coraz bardziej świątecznie się robi:)
  Mikołaj bardzo sympatyczny i to z jakim worem:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Grubas bardzo sympatyczny! Ja bym mu jeszcze dodała kontury, jak myślisz? Byłby wyrazistszy.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, grudzień nastał, a można ulec wrażeniu, że przecież rok niedawno się zaczął. W sumie zaraz zacznie się kolejny :)
  Mikołaj bardzo sympatyczny i wcale nie gruby. A jak z szydełkiem... kiedy pochwalisz się gwiazdkami?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka