Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

638. Sal bożonarodzeniowy 2016 - odsłona 5

Ostatnio wręcz utonęłam w haftach na kartki świąteczne. 
Powstały m.in. hafciki dla Mariki, które już niektórzy widzieli na fb, a które pokażę na blogu w przyszłym tygodniu, jak je wypiorę i wyprasuję. 
Z tego też powodu wszystkie moje hafty poszły w odstawkę. Zaczynam się obawiać, czy w ogóle w tym miesiącu sięgnę po jakiekolwiek UFOK-a. 
W międzyczasie jednak wyszyłam kolejny fragment mojego salu bożonarodzeniowego, który jest dla mnie odskocznią od hafciarskiej manufaktury, którą ostatnio uprawiam. 
Mam nadzieję skończyć go w terminie, tym bardziej, że zgodnie z obietnicą w Mikołajki musi ukazać się post, w którym poproszę uczestniczki salu o podlinkowanie gotowych prac, by wylosować jedną, do której trafi mały skrapkowy upominek.  

6 komentarzy :

 1. oj coraz bliżej święta :) wszędzie już zaczyna królować Bożonarodzeniowy motyw... :) A haft zapowiada się bardzo ciekawie... Fajne takie zawieszki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coraz więcej zawieszek u Ciebie. Super! Ja też już tęsknię do UFOkowych hafcików a wstążki zupełnie mnie pochłonęły...

  OdpowiedzUsuń
 3. No fajny ten obrazek. Coraz bardziej mi się podoba. Poszczególne zawieszki byłyby też fajnymi elementami do kartek. Fajny, na prawdę fajny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wygląda. U mnie też będzie kiepsko z UFOKami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super to wygląda, ciekawa jestem końcowego efektu:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka