Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1294. Seaside Sentinel - odsłona 23

W święta trochę posiedziałam przy kolosie. Motywację miałam tym większą, że ostatni wpis na temat tego obrazu był 24 marca i od tamtej pory przez prawie miesiąc nie usiadłam do niego.
Robi się coraz ciekawej, ponieważ pojawiają się w końcu kwiaty. Co prawda wiąże się to ze straszną pikselozą, ale po tych wielkich plamach niebieskiego teraz nawet chętnie bawię się kolorami. No i aplikacja to strzał w dziesiątkę - nie wiem, czy mając tylko wersję papierową nie zniechęciłabym się do tego obrazu... Według aplikacji mam już ponad 53 procent całości. Dla przypomnienia tak będzie wyglądał cały obraz:

6 komentarzy :

  1. Ja tam lubię pikselozę :) Przynajmniej coś się dzieje :)
    Pięknie przybywa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja treż zdecydowanie wolę wyszywać przy pomocy aplikacji. Mam wrażenie, że wtedy praca idzie jakoś sprawniej i szybciej :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka