Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1708. Paryż wg Afremova odsłona 5

 Oj bardzo dawno była poprzednia odsłona tego, chyba mojego najstarszego w obecnej chwili UFOK-a (aczkolwiek ręki bym sobie nie dała odciąć, że nie mam nic starszego).

Nie licząc drobnych pokazów przy okazji podsumowań zmagań z UFOK-ami ostatni raz samodzielny post dotyczący tego wzoru napisałam w grudniu ubiegłego roku. 

W sumie to siadałam do niego z doskoku i dopiero w minionym tygodniu poświęciłam mu sporo czasu i dzięki temu ukończyłam kolejny rząd. Aplikacja pokazuje mi, że mam mniej więcej jedną trzecią całości.  

Ten wzór kupiłam w formie zestawu na Ali i już wiem, że niestety ta wersja jest dość uboga i na pewno nie będzie to w pełni mnie zadowalająca kopia tego obrazu. Może kiedyś pokuszę się o jakiś obraz Afremova w wersji HAED.... 


2 komentarze :

  1. Trzymam kciuki za szybki koniec pracy :)
    Ja zwwsze zaczynam wyszywać od dolnego lewego rogu.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kazdy krzyzyk sie liczy, aby do przodu.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka