Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

2104. Wielkanocna wymianka karteczkowa

 W ubiegłym roku nie zorganizowałam żadnej wymianki i już myślałam, że nie wrócę do tego pomysłu. Jednak moje ADHD dało dziś o sobie znać i zapraszam do zabawy. Jednak z racji tego, że czasu jest mało tym razem ograniczę jej zasięg tylko do Polski - za co przepraszam czytelniczki z zagranicy. 1. Zapisy pod tym postem do 10 marca. Ostateczny wpis na listę nastąpi po otrzymaniu przeze mnie na email: caath79@gmail.com wiadomości z adresem korespondencyjnym. Dopiero dopełnienie tych formalności pozwoli na wpisanie na listę uczestników zabawy. Zastrzegam sobie prawo odmowy zapisania do zabawy, jeśli nie będę mogła zidentyfikować osoby w mediach społecznościowych. 

2. W poniedziałek 11 marca poleci do każdej uczestniczki wysłać email z informacją, do kogo wysyła kartkę. (Wybaczcie jeśli zrobię to dzień później)

3. Po wysłaniu kartki proszę o informację o tym fakcie ze zdjęciem wysłanej kartki oraz ewentualnym dowodem nadania.

4. Wskazane jest wysłanie przesyłką rejestrowaną, ale nie jest to warunek konieczny – niestety wtedy nie możemy śledzić drogi naszej kartki.  Jednak trzeba się liczyć z faktem zaginięcia przesyłki a co za tym idzie nie wywiązaniem się z zabawy.

5. O informację proszę także po otrzymaniu kartki, tak bym mogła to odnotować na liście.

6. Miło było by także, gdybyście po otrzymaniu przesyłki podziękowali w prywatnej wiadomości nadawcy. Będzie to także potwierdzenie i uspokojenie nadawcy, że przesyłka dotarła.

7. Kartki powinny być zrobione własnoręcznie – fajnie gdyby był na nich element haftowany, ale nie jest to warunek konieczny - nie zamykam zabawy przed osobami wykonującymi kartki w innych technikach.

8. Kartki powinny dojść do Wielkanocy - chwalimy się nimi od Wielkiej Soboty, tj. od 30 marca. Nie psujmy zabawy wcześniejszymi publikacjami.


Życzeniami z okazji świąt będą się wymieniać: 

1. Katarzyna 

2. Czarna Dama 

3. Kress_ka

4.  Elunia

5. Bogumiła 

6. Karolina 

7. Basia 


Fajnie gdyby banerek zabawy pojawił się na Waszych blogach/ stronach - rozpropagujmy tę zabawę. 8 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka