Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

498. Podaj dalej

Nie ukrywam ta przesyłka bardzo mnie zaskoczyła. Już nawet nie pamiętałam, że zapisałam się na podaj dalej u Asi. Pól godziny się główkowałam o co chodzi, kiedy mama powiedziała mi przez telefon, że coś do mnie od Asi przyleciało. 
Asia przysłała mi same cuda:
Zgodnie z zasadami, kolej na ogłoszenie zabawy u mnie.
A zasady takie jak zwykle - zapraszam trzy chętne osoby - chęć wyrażamy w komentarzu. Nie ukrywam fajnie byłoby gdyby te osoby miały polski adres, bo zagraniczne przesyłki trochę mnie przerażają. Dla tych osób w ciągu 365 dni przygotuję upominki, a potem one, po otrzymaniu przesyłki, ogłaszają zabawę u siebie.


9 komentarzy :

  1. Piękne rzeczy dostałaś. Niewiele mi zabrakło, aby załapać się na zabawę u Ciebie. Ja to zawsze muszę się spóźnić. Może w końcu uda mi się zdążyć na jakoweś "podaj dalej"... Pozdrawiam i podziwiam upominki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda że nie udało mi się szybciej zgłosić! ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super prezencik - mnie też Asia zaskoczyła :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka