Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

791. UFOK-owy rok - podsumowanie czerwca

Nie wiem ja, ale czerwiec jakoś mi przeleciał. 
Trochę niby powyszywałam, ale w UFOK-ach mizernie. Zresztą o tym, że był to miesiąc wybitnie nierobótkowy świadczy ilość postów na blogu - zaledwie 13 przy średniej z pozostałych miesięcy w okolicach 20. 
Teraz też słabo mi idzie, bo pracuję na półkoloniach i wracam mega zmęczona - śmieję się, że mała szarańcza mnie wykańcza... Po niedzieli zaś wyjeżdżam na kolonie do mojej ukochanej Kotliny Kłodzkiej i dopiero po powrocie będę mogła cieszyć się urlopem, no i w końcu może jakiegoś UFOK-a wysadzę w kosmos. 
Tymczasem czerwcowe postępy - w sumie nic poza portretem papieża Jana Pawła II, w którym niewiele już brakuje do końca. Zresztą cały czas próbuję coś tam stawiać i może lada dzień przybędzie konkretny fragment.

  
Ciekawa jestem postępów uczestniczek...
 

2 komentarze :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka