Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

330. Nagroda dla Violi

W lipcu ogłosiłam jedynkowe łapanie licznika z okazji zbliżającej się liczby 111 111 wyświetleń na moim blogu. Szczęście uśmiechnęło się wtedy do Violi z bloga Pasje Violi. Ponieważ w tym czasie pracowałam na kolonii produkcją prezentu i jego wysyłką mogłam zająć się dopiero w ubiegłym tygodniu. Dziś Viola odebrała przesyłkę i mogę pokazać, co dla niej przygotowałam - powstała zakładka plus kartka. Dorzuciłam jeszcze kilka przydasi - mam nadzieje, że Viola, która ostatnio namiętnie robi kartki wykorzysta je w kolejnych. Nie mogło zabraknąć także czegoś dla ciała - herbatki i kawy, z czekolady musiałam zrezygnować z powodu upałów, bo wiem, że nie dotarłaby w stanie umożliwiającym konsumpcję. 
Oto paczuszka, która poleciała do Violi oraz zbliżenie na kartkę i zakładkę: Teraz kończę mojego tajniaka i zabieram się za produkcję zakładek, które są nagrodami w moim Nieostającym łapaniu licznika. A ponieważ zostały jeszcze dwa liczniki do złapania i znając moje wierne czytelniczki upolują je jeszcze w tym tygodniu, pozwolę sobie wysłać wszystkie paczuszki w jednym terminie, bo zakładki będą bardzo podobne. Mam nadzieję, że dotychczasowe laureatki się nie pogniewają.

12 komentarzy :

 1. śliczności, i kartka i zakładka bardzo fajne, piękny prezent

  OdpowiedzUsuń
 2. I kartka i zakładka bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenciki wysłałaś, cudeńka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super prezenty przygotowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super prezenciki dostałam to prawda, zakładka taka śliczna delikatna a przydasie kartkowe niedługo pójdą w ruch muszę tylko skończyć telegram ślubny :). Kasiu bardzo dziekuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście, że nie:) Grzecznie poczekam na swoją kolej:) A nagroda Wioli śliczna i pyszna:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny upominek, zresztą ciągle się powtarzam, ale chyba sama wiesz, że wszystkie prezenty przygotowane przez Ciebie są super:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka