Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

411. Cztery pory roku - zima

Podobno dziś zaczyna się ta kalendarzowa, ale to, co za oknami wcale mi zimy nie przypomina, wręcz przeciwnie. Na białe Boże Narodzenie nie ma co liczyć a szkoda, bo świat otulony śniegiem jakoś potęguje nastrój świąteczny. 
Skoro początek kalendarzowej jesieni to pora na pokazanie ostatniego obrazka z mojego salu cztery pory roku. Niestety gwiazdkowe zawieszki na choinkę tak mnie pochłonęły, że nie dałam rady wyszyć napisu i wyprać obrazka. Gotowy pokażę przy okazji losowania nagród - nagród, bo przewidziane są dwie - za zimę oraz za zabawę. Tak więc do dwóch osób spośród salowiczek polecą nagrody, które wylosuję w środę. Linkowanie będzie aktywne do środy 23 grudnia do godziny 12.00, tak, aby te osoby, które pochłonęła przedświąteczna gorączka zdążyły. 
I linkowanie 


8 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka