Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

416. Bombki na sznurkach

Przeglądając dziś zdjęcia w aparacie uświadomiłam sobie, że nie pokazałam Wam wszystkich haftów, które zrobiłam na kartki dla Mariki. Powstały bowiem także bombki na sznurkach - takie same, jak te ubiegłoroczne, tylko dopasowane do tegorocznej koncepcji. 
Dostałam też zdjęcia kartek, które powstały z moich haftów - nie robiłam ich, ale sposób wykonania bardzo podobny do mojego stylu. Romka, która robiła te kartki zamiast dziurkaczy brzegowych użyła gilotyny, która daje możliwość cięcia fal. 
Taką samą gilotynę, choć w uboższej wersji kiedyś sobie zakupiłam a i moja bursa od niedawna ją posiada, więc pewnie i ja się skuszę na taki wzór kartek. 
 

12 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka