Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

405. Podaj dalej

Przyleciała dziś do mnie paczuszka od Małgosi z bloga Magiczny Świat Krzyżyków, którą przygotowała w ramach zabawy PODAJ DALEJ. 
Oto jej bogata zawartość, za którą bardzo dziękuję.I oczywiście ogłaszam zabawę na moim blogu. Zasady takie, jak wszędzie:
1.W zabawie mogą brać udział osoby prowadzące bloga.
2.Dwie pierwsze osoby które w komentarzu wyrażą chęć brania udziału w zabawie, dostaną własnoręcznie wykonany przeze mnie prezent. W terminie do 12 miesięcy.
3.Tym samym osoby te zobowiązują się do przeprowadzenia zabawy na swoim blogu, oczywiście po otrzymaniu prezentu ode mnie.
4. Ogłaszają u siebie na blogu zapisy dla kolejnych dwóch osób i wykonują w terminie do 12 miesięcy upominki dla nich.
Zapraszam


9 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka