Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1037. Testowanie dla Igiełki - sowa

Dawno nie testowałam żadnych wzorów Igiełki bo i sama projektantka miała przerwę w tworzeniu. 
Teraz jednak pojawiło się na naszej grupie kilka nowości. 
Wśród nich były m.in. sowy. Od razu wpadły mi w oko - pomyślałam o magnesach. Okazało się jednak, że one całkiem spore jak na magnesy, bo mają koło 50 krzyżyków wielkości. 
Ponieważ zaczęłam to i skończyłam i dziś magnes powędrował na lodówkę. Poparzyłam sobie przy tym niemiłosiernie palec, ale na szczęście przy lewej ręce więc wyszywać mogę spokojnie. 

Wzór jak zwykle dopasowany z łatwymi konturami, bo prowadzonymi po liniach. Jednocześnie dający nam duże pole do popisu przy kolorystyce, ponieważ kolor sowy można dowolnie zmieniać. 


 
 

5 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka