Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1395. Kartka ślubna

Ta kartka powstała na specjalne zamówienie. Warunek był jeden i konkretny - musi być z makami. Przekopałam internet, ale wzoru ślubnego z makami nie znalazłam. Zaczęłam więc poszukiwania papieru. Na szczęście znalazłam, ale nadal ciężko było mi wyobrazić sobie kartkę.
Zawsze przy kartkach ślubnych sięgałam po pastele a tu nagle mają być maki. Na szczęście znalazłam wzór pary młodej, który mogłam wykorzystać. Kolor welonu dobrałam pod papier i kartka gotowa. Podobała się - a to najważniejsze.
 

4 komentarze :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka