Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

2053. Testowanie dla Igiełki - kartki z kwiatkami

Jeszcze w wakacje na grupie testerek Igiełki udało mi się przygarnąć ten wzór do testowania. Monika była bardzo cierpliwa z oczekiwaniem na efekt końcowy, bo trochę trwało zanim kartki powstały - akurat sierpień się kończył a każdy, kto ma jakaś styczność z nauczycielami wie, ze ostatnie dni sierpnia i początek września to ciągła papierkowa robota.

Ostatecznie powstały i dziś - z też sporym poślizgiem, bo Monika widziała je dobrych kilka dni temu - pokazuję na blogu. 

Bardzo mi się ten wzorek podoba, mimo że konturów sporo, ale jak to z reguły bywa u Moniki są bardzo proste w wykonaniu. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję Monice za zaufanie a Was zapraszam do Jej sklepu, bo wzorów tam przybywa z każdym dniem i jest na czym oko zawiesić a każdy sprzedany przez Monikę wzór przybliża ją do realizacji marzenia o własnej pracowni. 

6 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka