Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1404. UFOK-owy rok - zapowiedź

Już jakiś czas temu pojawiły się głosy, że fajnie byłoby, gdyby odbyła się kolejna edycja UFOK-owego roku - zabawy, którą kilka razy już organizowałam. 
Skoro wola narodu jest to mnie nie pozostaje nic innego, jak zaprosić na:

Zasady:
 • W zabawie mogą uczestniczyć osoby prowadzące blogi, strony na fb lub Instagramie, które mają na swoim koncie UFOK-i, czyli niedokończone prace, które leżą i proszą się o skończenie. Niekoniecznie musi to być haft mający wiele lat. Zdarza się, że coś zaczęliśmy, ale wyskoczyła nam inna, pilna, praca i ten biedak leży i czeka na lepszy czas. 
 • Do zabawy zgłaszamy się linkując  swojego bloga lub stronę przez przycisk "Ad links". Jest to zgłoszenie wstępne - tak bym wiedziała, czy w ogóle są chętni do zabawy
 • Do 7 stycznia piszemy post, w którym pokazujemy swoje UFOK-i. Post ten linkujemy pod moim postem z UFOK-ami. Będzie to ostateczne zgłoszenie do zabawy. Po tym terminie opublikuję listę uczestników, która automatycznie zostanie zamknięta. 
 • Comiesięczne sprawozdanie publikujemy na koniec miesiąca (ostatnie dwa - trzy dni). Sprawozdania linkujemy do ostatniego dnia miesiąca  pod moim postem sprawozdawczym. 
 • Na koniec roku piszemy oczywiście post sprawozdawczy i także linkujemy go pod moim sprawozdaniem. Spośród osób, które to uczynią jedna otrzyma upominek. Ważne jest, aby opublikować ten post, nawet jeśli uporaliśmy się z UFOK-ami latem, bo to warunek udziału w losowaniu nagrody.
 • Na blogu/stronie umieszczamy banerek informujący o zabawie - róbmy jej reklamę. 
 • Oczywiście walką z UFOK-ami można chwalić się na bieżąco. Ważne żeby raz w miesiącu napisać post podsumowujący.


You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

13 komentarzy :

 1. Z moimi ufokami to mam zapewnione uczestnictwo przez najbliższe lata. Ale.....może..... kto wie....

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam zbyt wiele ufoków ;) ale zawsze milej je będzie wykończyć w doborowym towarzystwie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię te Twoje wszystkie zabawy, ale UFO-ków nie posiadam :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo fajna zabawa, taka motywująca by wyciągnąć to co się zaczęło... Ja mam parę prac, ale przy moim niekończącym się remoncie pewnie nawet ich nie znajdę :D (tak się popakowałam, że połowy rzeczy nie znajduję :/), wiec pozostaje mi śledzić zmagania UFOK-owe innych ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Potrzebowałam tej zabawy! Mimo, że raczej staram się wszystkie prace robić na bieżąco to w tej zabawie chcę skupić się na 2-3 pracach, w których zapału do skończenia mi brakuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z przyjemnością się przyłączę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie mam Twój ostatni SAL, który mogę zaliczyć do UFOKa bo napewno nie skończę go w tym roku ale na przyszłe święta będzie jak znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja mam takie pytanko: czy wielką przeszkodą w uczestnictwie byłoby zgłaszanie posta podsumowującego z lekkim poślizgiem czasowym? W tym roku muszę zająć się studiami, bo to ostatni rok i licencjat do napisania, więc nie jestem w stanie przewidzieć, ile wolnego czasu będę mieć. Ewentualnie czy mogłabym tworzyć taki post raz na 1,5 - 2 miesiące? Chciałabym wziąć udział w zabawie i w końcu skończyć zalegające w szafie hafty.
  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. UFOków ci u mnie dostatek, więc wielką przyjemnością spróbuję z nimi powalczyć w przyszłym roku w twoim i waszym towarzystwie. A moje zmagania będę opisywać na stronie FB: https://business.facebook.com/stitchedworld/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również dołączam do zabawy! https://cytrulina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiem, że to już grubo po terminie zapisów ale dopiero dziś trafiłam na Twój wpis. Czy mogę jeszcze warunkowo ;) przyłączyć się do UFOKowej grupy?
  Pozdrawiam cieplutko! :D :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapomniałam dodać adres bloga, na którym dawno mnie nie było...
  http://kingasweet.blogspot.com/


  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka