Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1405. Sal bożonarodzeniowy 2019 - odsłona 2

Chyba się trochę przeliczyłam z tym salem, bo strasznie opornie mi z nim idzie. Mam jeszcze trochę "tajniaków" świątecznych do zrobienia i dosłownie z doskoku do niego siadam. Tak było wczoraj wieczorem - "urwałam" dosłownie kilka chwil. Efektem są skończone świeczki w stroiku. Mam cichą nadzieję, że się z nim wyrobię do świąt.
Zdjęcie byle jakie, bo zrobiłam na szybko komórką. 

 

3 komentarze :

  1. Hafcik prześliczny będzie... właśnie ze względu na różne zobowiązania nie dałam rady się zapisać... a żałuję, bo bardzo podoba mi się ten obrazek :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety ja wiem,że nie wyrobię się z tymi świecami w terminie :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka