Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1455. Krzyż - testowanie dla Igiełki

Ten wzór swoje odleżał... Najpierw w ferie nie miałam u rodziców kanwy, potem wpadłam w taki kocioł w pracy, że o wyszywaniu nie było mowy. Na szczęście dla wzoru no i dla Moniki w sobotę usiadłam do niego i wczoraj postawiłam ostatni krzyżyk. Pranie, prasowanie, oprawa no i jest. 
Wzór bardzo przyjemny, dający duże pole do popisu w kwestii wyboru koloru. Kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy do głowy wpadła mi plastikowa kanwa, ale niestety nie zmieściłby się na kawałku, w jakich jest ona sprzedawana. Może to i dobrze, bo dzięki temu mam ładny obrazek. Wyszywałam na kanwie 20 ct, dzięki czemu zmieścił się w ramce 20 na 25 cm. 
Myślę, że na dniach wzór pojawi się w sklepie Igiełki. Zapraszam w imieniu projektantki i swoim 

 

6 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka