Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1802. Słonecznik odsłona 1

 Wśród moich tegorocznych planów hafciarskich jest słonecznik, haft, który wyszywam w ramach facebookowej zabawy "Wyhaftujmy coś w 2022 roku". Jej założenie to podzielenie wzoru na 52 równe części - tyle, ile tygodni w roku - i cotygodniowe wyszywanie określonej liczby krzyżyków. 

Słonecznik, który wybrałam ma 18855,5  krzyżyka z konturami, więc tygodniowo wychodzi po 358 krzyżyków. Jak dla mnie to niewiele i zastanawiałam się, jak pokazywać postępy na blogu. Ostatecznie jednak - idąc śladem Hani - postawiłam na cotygodniowe raporty. 

Tak więc dziś odsłona 1 


A tak ma się prezentować gotowy obraz 6 komentarzy :

 1. Będzie piękny ☺️ Powodzenia 🙂

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie się zapowiada. Myślę, że te 358 krzyżyków tygodniowo spokojnie dasz radę postawić.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny ten słonecznik , choć w zabawie nie biorę udziału, trzymam kciuki żebyś wyrwała. Powodzenia
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się jak wytrwasz stawiając tygodniowo tylko tyle krzyżyków, bo mam wrażenie, że czasami lubisz dać się ponieść krzyżykowaniu jednego haftu. Dzięki tym zasadom masz murowane regularne postępy. Zazdroszczę Ci wyboru tego wzoru, bo od dawna bardzo mi się podoba cała seria, ale jak zawsze czasu niewiele. Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam słoneczniki! Z przyjemnością będę śledzić postępy w tym hafcie. Zapewniam całoroczne wsparcie - jestem pewna, że w grudniu obie będziemy się cieszyć gotowymi haftami :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka