Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1579. Podaj dalej od Hani

Kompletnie zapomniałam, że zapisywałam się na tę zabawę właśnie u Hani. Ona jednak jest doskonale zorganizowana i wszystko ma pozapisywane - co komu i kiedy... Tym sposobem mogłam dziś cieszyć się przesyłką z UK (właściwie dwoma, ale o tej drugiej w osobnym poście).

Same cuda do mnie przyleciały - cudne biscornu, piękna kartka i przydasie. Haniu bardzo Ci dziękuję za ten prezent. (Na fotkę nie załapał się batonik - pożarty od ręki) 
I tradycyjnie ogłaszam kontynuację zabawy - zapraszam dwie osoby, do których w ciągu roku polecą upominki i które są zobowiązane do jej kontynuowania.

Na podaj dalej zapisały się:

1.

2.

Ps. Dzięki tej przesyłce uświadomiłam sobie, że mam do wysłania dwie paczuszki do 5 października. Pewnie będzie małe opóźnienie, ale działam.. 

9 komentarzy :

 1. Jeszcze raz dziękuję za udział w zabawie :) Niech Ci wszystko dobrze służy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prezenty:) Ja właśnie wysyłam ostatnią paczkę z zabawy Podaj Dalej z zeszłego roku, więc mogę zapisać się na kolejną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenty 😀. Jeśli mogę to się zapiszę 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, jeśli nie ma innych chętnych, to ja z przyjemnością po raz kolejny zapiszę się na podaj dalej u Ciebie - niedawno otrzymałam piękny upominek od Ciebie i za chwilkę ogłoszę zabawę u siebie. Na szczęście na przygotowanie prezentu jest caaały rok, więc damy radę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, jeśli nie ma innych chętnych, to ja z przyjemnością po raz kolejny zapiszę się na podaj dalej u Ciebie - niedawno otrzymałam piękny upominek od Ciebie i za chwilkę ogłoszę zabawę u siebie. Na szczęście na przygotowanie prezentu jest caaały rok, więc damy radę ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka