Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1888. UFOK-owy rok podsumowanie czerwca

 Czerwiec już za nami... U mnie - jak pewnie u wszystkich nauczycieli - bardzo pracowity i nie mogę uwierzyć, że udało mi się znaleźć każdego dnia choć chwilę na krzyżyki. 

Skoro kolejny miesiąc za nami to pora podsumować zmagania z UFOK-ami.


Czerwiec zdominowała monstera i zabrakło mi dosłownie jednego wieczoru, żeby ją skończyć... Wczoraj się to niestety nie udało, ponieważ nie mam jeszcze wakacji - tradycyjnie pracuję na półkoloniach i dopiero wieczorem mogę coś podłubać a i nie zawsze jest ku temu wielka energia. W każdym razie mam już wszystkie duże elementy - zostały końcówki do dorobienia. 


Muszę się też pochwalić - udało mi się zdobyć wzór róż i hortensji w wersji na aplikację i po skończeniu monstery to będzie kolejny UFOK na tzw. tapecie. 

Podsumowując hafciarsko czerwiec - zamknęłam go 20 517 krzyżykami na liczniku - całkiem przyzwoicie... 


Linkowania na razie nie będzie, ponieważ mój plan na InLinkz nie pozwala na uruchomienie kolejnego linkowania. Proszę linki do podsumowań w komentarzu. Jutro, kiedy zdejmą mi blokadę pododaję te z komentarzy i uruchomię linkowanie. 

EDIT: LINKOWANIE DZIAŁA


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

6 komentarzy :

 1. Gratulacje:) Mimo obowiązków, fajnie Ci poszło:)

  http://rudamamaijejpasje.blogspot.com/2022/06/649-ufokowe-podsumowanie-czerwca.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ciągle podziwiam tempo Twoich prac 👏👏👏 http://mojrobotkowyrelaks.blogspot.com/2022/06/ufok-i-2022-czerwiec.html?m=0

  OdpowiedzUsuń
 3. mój link pozdrawiam https://dolinateczy25.blogspot.com/2022/07/ufok-owy-rok-z-krzyzykowym-szalenstwem.html

  OdpowiedzUsuń
 4. http://gosiazoltek.blogspot.com/2022/07/sal-ufokowy-czerwiec.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam tę zabawę :) Ruszyłam swój haft sprzed 4 lat!
  http://kress-ka.blogspot.com/2022/07/ufok-owy-rok-5.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu.... Nie zdążyłam podlinkować, więc wklejam tutaj... Ale na swoje usprawiedliwienie, że nie podałaś tym razem terminu wyłączenia "żabki" :-( A ja dopiero pod koniec weekendu dałam radę podsumować swój czerwiec:
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02EmrANDxgDv6XvZkKWCvYUXhh3HxzbGt81xJq9nmBp2xatLSg592kkv71GqztHAdxl&id=100063453051155&notif_id=1657471842250434&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka