Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

484. Wielkanocne zawieszki

Nie ukrywam pomysł na te zawieszki przyszedł mi dość nieoczekiwanie. Poszukiwałam czegoś, co mogłabym podarować moim kolegom z pracy a jednocześnie chciałam, żeby było to coś nowego, czego jeszcze nikt ode mnie nie dostał. Myślałam i w końcu wymyśliłam - skoro na gwiazdkę robiłam zawieszki na choinkę to dlaczego teraz też nie zrobić zawieszek, ale w kształcie jajka. 
Do wykonania tych zawieszek wykorzystałam filc - dość cienki, ale twardy. Z wycinaniem było trochę zabawy, ale ostre krawieckie nożyczki sobie poradziły. W środek wkleiłam wyhaftowane zajączki z jajkami. 
Zawieszki zostały już wręczone i dlatego mogę je Wam pokazać.  

11 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka