Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

750. Testowanie dla Igiełki - kartka z kwiatkami

Kolejny raz testowałam wzór dla Igiełki. Po raz pierwszy z konturami prowadzonymi w środku krzyżyka. Nie ukrywam trochę się tego obawiałam, bo robienie takich konturów na kanwie 18 ct to nie lada wyzwanie, szczególnie dla takiego antytalencia konturowego jak ja. Udało mi się te kontury zrobić chyba zgodnie z wzorem, choć miałam taką refleksję, że miejscami są przekombinowane... A może to kwestia braku wprawy i przyzwyczajenia do prostoty konturów Moniki.
Samodzielnie też dobierałam mulinę i nie jestem do końca zadowolona z efektu ostatecznego. O ile pierwszy kwiatek mi się podoba to w drugim nie widać dwóch kolorów muliny a tak jest wyszywany. Może gdybym zrobiła go w DMC a nie w Ariadnie znalazłabym bardziej odpowiedni kolor..
Gotowy haft wkomponowałam w kartkę, do której wykorzystałam ten sam wykrojnik, co przy zającach,

 
 

11 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka