Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

742. Nagroda w Candy u Rudej Mamy

Muszę przyznać, że lubię blogowe rozdawjki. Nie rzucam się jednak na wszystkie, które się pojawiają w blogosferze, bo niektórych nagród w życiu bym nie wykorzystała - po co mi wełna, skoro nie robię na drutach czy też szydełka, skoro ja i szydełko to dwie różne bajki.
Kiedy jednak zobaczyłam papierowe candy u Rudej Mamy mnie, maniaczce tworzenia kartek, zapaliła się lampka i cicho westchnęłam, że pewnie znowu szczęście mnie nie dopisze.
Jakież było moje zdziwienie, kiedy we wtorek zajrzałam na bloga Sylwii i zobaczyłam, że to mnie wylosował generator liczb. Ucieszyłam się ogromnie. Szybki kontakt z autorką bloga, choć właściwie nie był konieczny, bo swoje adresy mamy od dawna, i oczekiwanie na upominek. Dziś zaś odebrałam paczuszkę i oto jej zawartość: 

No i kilka zbliżeń - na kartkę 

 

 na śliczny igielnik

no i na papiery i inne przydasie - już mam pomysł co z niektórymi zrobię
Jeszcze raz bardzo dziękuję za śliczny prezent. A Was zapraszam do Sylwii, bo jak ją znam znowu niedługo coś przygotuje.

12 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka