Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

740. Wielkanocny sal z Igiełkowymi kicajami - losowanie nagrody

Dziś szybko i na temat. Okazało się, że nie tylko ja mordowałam się z kicajami, bo z dziesięciu uczestniczek zabawy tylko trzy podlinkowały ukończone hafty. 
Były to:


1. tojatenia  2. Agulek  3. Marta  Zapytalam generatora liczb o wynik i wskazał:Proszę o kontakt email w celu ustalenia szczegółów odbioru nagrody.

6 komentarzy :

  1. O jaka ze mnie szczęściara. Serdeczne dzięki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje dla dziewczyn! Ja mam do tej pory tylko 5 kicajców i jeszcze się nimi nie chwaliłam. Ale z pewnością ukończę wszystkie, tylko nieco później... Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za gratulację. Nagroda dotarła. Dzięki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka