Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1007. Niedziela z hafciarskim alfabetem - F

Skoro dziś niedziela to pora na kolejną literkę z naszego hafciarskiego alfabetu. Tym razem pora na F.


Mnie literka ta kojarzy się następująco.

Facebook - miejsce, gdzie poznałam wiele świetnych hafciarek a przede wszystkim moje kochane Wiedźmy - Agnieszkę, Iwę, Hanię i Sylwię. Czasami mam wrażenie,  że żadna odległość nie jest nam straszna - Hania mieszka najdalej bo w UK - bo nadajemy na tych samych falach, tak samo rozumujemy i jesteśmy tak samo nieubłagane w kwestii hafciarskiego badziewia. 
Facebook to również miejsce, gdzie funkcjonuje wiele hafciarskich grup, z których wiele się nauczyłam, a czasami mnie wyrzucali za bezkompromisowość. 

French knot - supełki. Czasami wykorzystywane są we wzorach do dodania oczu lub innych kropeczek. Szczerze mówiąc nie lubię ich. Wychodzą mi koszmarnie niestarannie - ciągle mam wrażenie,  że są za małe i niewidoczne. 

Tym razem linkujemy u mnie - do jutra do 20.00

 

3 komentarze :

  1. Dobrze Cię rozumiem w kwestii "hafciarskiego badziewia" - jak można rozpływać się w zachwytach nad koszmarnymi pracami? A na facebooku to dość częste...

    OdpowiedzUsuń
  2. A mi zawsze te wredne french knoty wychodzą za duże i nierówne :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka