Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1646. Heroes and Heroines odsłona 1

 Trochę mnie nie było, ponieważ ostatni tydzień spędziłam pracując na półkoloniach i jakoś nie było mi po drodze z krzyżykami i blogiem. 

Zanim jednak odłożyłam na troszkę igłę, bo czymże jest pięć dni przerwy - no dobra dla mnie jak odwyk - udało mi się zrobić pierwsze 10 tysięcy w moim nowym kolosie. 

Z posta o moich hafciarskich planach z pewnością wiecie, że wybrałam wzór Heroes and Heroines - maga kolosa, bo ma wymiary 750 na 574, co daje 430500 krzyżyków - praca na lata. 

Półka z bohaterami została opracowana na podstawie grafiki Aimee Stewart. Ma ona w swojej kolekcji wiele półek, między innymi słynną półkę hafciarską. Długo wybierałam, którą zakupić o i ostatecznie wybór padł na tę z bohaterami literacko - filmowymi. 
Wyszywam na kanwie 20 ct jedną nitką muliny DMC. 
Oto, jak w tej chwili się prezentuje - w sumie na razie to plamki. 
A tak ma wyglądać gotowy haft 
Ps. Pamiętam o zaległej nagrodzie na UFOK-owy rok w 2020 i podsumowaniu zapisów na tegoroczną zabawę. Wszystko nadrobię na dniach. 


4 komentarze :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka