Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

119. Sal koktajlowy - Bloody Mary

Dziś przychodzę do Was z kolejnym drinkiem z salu koktajlowego. Tym razem to Bloddy Mary, czyli nasza Krwawa Mary. Jest to koktajl przygotowywany najczęściej z wódki, soku pomidorowego i przypraw, który wg jednej z wersji swoją nazwę zawdzięcza brytyjskiej królowej Marii I Tudor, nazywanej "Krwawą Marią". Nazwa jest również związana z kolorem drinka, kojarzącym się z kolorem krwi.

Oto Krwawa Mary w mojej wersji: A tak razem z pozostałymi drinkami. Kanwa coraz bardziej wygnieciona, ale tak to jest jak się wyszywa w ręku nie używając ani tamborka, ani krosna..7 komentarzy :

 1. Piękniutkie te drinki, wakacyjnie się zrobiło :)

  P.S. Gratuluję publikacji informacji o blogu na łamach Twórczych Inspiracji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też wyszywam w rękach, więc wiem, jak to wygląda - nie przejmuje się wcale, zagniecenia od tamborka są dużo brzydsze :P A drink prezentuje się fantastycznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudne drinki, coraz więcej ich

  OdpowiedzUsuń
 4. Zimno dziś okrutnie... taki drink rozgrzałby od wewnątrz :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka