Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

1258. Kartka za zajączkiem - testowanie dla Hobberii

Po raz kolejny mam przyjemność testować wzory Hobberii. Tym razem w moje ręce trafiły najnowsze projekty wielkanocne pani Beaty. Otrzymałam cztery wzory i sama nie mogłam zdecydować się od którego zacząć... Ostatecznie zdecydowałam się na zajączka z pisankami. 

Wzory jak zwykle niewielkie i w sam raz na kartki - mają około 40 na 60 krzyżyków.
Opracowane są na wszystkie dostępne na polskim rynku rodzaje muliny - Ariadnę, DMC, Madeirę i Anchor.
Wydrukowane na fantastycznym papierze w laserowej jakości, co sprawia, że nawet wielokrotnie używane nie niszczą się tak szybko jak te zwykłe...
No i cena - jak znam ceny w Hobberii to pewnie nie przekroczy 5 złotych za wersję papierową. Na razie tego wzoru nie ma w sprzedaży, ale pewnie lada moment się pojawi. 
Dziękuję za możliwość przetestowania kolejnego fajnego wzoru i wszystkim polecam projekty Hobberii - wielkanocnych jest spora kolekcja i są na prawdę fajne.
Do kartki wykorzystałam mój własny projekt napisu - można się nimi częstować - są w zakładce w góry stronyPs. Przy okazji wzorów otrzymałam próbki lnu więc chyba pora na kolejną odsłonę mojego romansu z tą tkaniną... Bardzo dziękuję Pani Beacie :)

12 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka