Cytat


Pasja - podmuch szczęścia pozwalający się uwolnić ze stalowego uścisku szarej, ponurej codzienności.

O mnie

Moje zdjęcie
Hafciarka zołza - na dodatek wredna, bezkompromisowo tępiąca hafciarskie badziewie i wiedząca czego chce.. zakręcona na punkcie krzyżyków od dawien dawna, cierpiąca na hafciarskie ADHD - ciągle ją nosi i nie potrafi usiedzieć przy jednym projekcie dłużej niż tydzień, stawiająca krzyżyki w tempie, którego mistrz Formuły 1 by się nie powstydził - szczególnie w czasie urlopu, podobno to wszystko dzięki turboigle... kiedy ktoś jej nadepnie na odcisk bierze miotłę, na której na co dzień lata, i goni delikwenta, gdzie pieprz rośnie...

893. Sal z choinkami u Igiełki - odsłona 2

Praca nad świątecznymi haftami trwa w najlepsze. Cały czas coś dłubię. Gorzej z wykańczaniem i pokazywaniem. Najtrudniej zmobilizować mi się, żeby wyprasować gotowe hafty i zrobić zdjęcia. Zwyczajnie brakuje mi czasu. Mam wrażenie, że przecieka mi między palcami, Miałam tyle planów na kartki świąteczne, ale już wiem, że życie mi je skutecznie zweryfikowało.
Jednak nie pora narzekać - mogłoby być jeszcze gorzej. 
Właśnie zrobiłam zdjęcia - jak zwykle wieczorem - kolejnym choinkom z salu u Igiełki. Tym sposobem mam już cztery z obowiązkowych sześciu. 
Muszę powoli myśleć nad oprawą a to nie jest łatwa sprawa, ponieważ kolory choinek nie są typowo świąteczne więc i kartki nie mogą być w mojej ulubionej świątecznej kolorystyce. 
 

10 komentarzy :

Dziękuję za wszystkie komentarze.
Pozostawiony ślad odwiedzin jest dla mnie największą satysfakcją z prowadzenia bloga
Komentarze anonimowe oraz obraźliwe nie będą publikowane

krzyżykowe szaleństwo © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka